EGYPT REALITY

  Egypt  
 
Hlavní strana Egypt - prodej Egypt - Pronájem Nábytek - prodej O naší společnosti Kontakty

EGYPT

PRODEJ LETENEK DO EGYPTA a celého světa - Cestovní agentura EUROCONT


 


Akční
nabídky letenek a zájezdů naleznete zde na našem facebooku: Facebook

REZERVACE NA letenky@eurocont.eu
 

       
PRODEJ LETENEK - HURGHADA, Marsa Alam a Sharm El Sheikh
       
Typ Délka pobytu Odlet Cena
       
Lety z ČR:      
Hurghada: libovolná z Prahy, Brna i Ostravy cena od 4.900,-Kč
Marsa Alam: libovolná z Prahy, Brna i Ostravy cena od 4.900,-Kč
Sharm El Sheikh: libovolná z Prahy, Brna i Ostravy cena od 4.900,-Kč
Standardní váha zavazadla     15 Kg nebo 23 Kg dle termínu
Ceny pravidelných letů jsou vždy pohyblivé a jsou leteckou společností zvyšovány podle vzrůstající obsazenosti letu. Naše ceny jsou vždy nejnižší.
Charterové lety 8,11,12,15 dní z Prahy, Brna a Ostravy cena 8.990,-Kč
Standardní váha zavazadla     15 Kg +5Kg kabinové
     
Doplňkové služby Praha    
Transfer Letiště Praha - osobní vozidlo z libovolné pražské adresy či nádraží na letiště, 1-4 osoby

500,-Kč /vozidlo

Transfer Letiště Praha - luxusní minibus z libovolné pražské adresy či nádraží na letiště , 1-7 osob

1.500,-Kč /vozidlo

     
Parkování v garážích Praha 5 Parkování v garáži v blízkosti BUS linky na letiště. Parkování je možné využít na libovolně dlouhou dobu.

70,-Kč /1 den

Hlídané parkoviště u letiště Praha: klikněte Parkování u letiště za zvýhodněné ceny - pozor pro zvýhodněné ceny je nutno použít promo kód: EGY621

4-8 dní ...... 800,-Kč

15 dní .... 1.350,-Kč

kompletní ceník: zde

       
       
Lety ze Slovenska      
Hurghada: každé úterý a pátek libovolná z Bratislavy cena od 270 EUR
Marsa Alam: každou neděli libovolná z Bratislavy cena od 270 EUR
Sharm El Sheikh: ne     (pouze chartery)
Standardní váha zavazadla     23 Kg +7Kg kabinové
Možnost rezervace  sedadla (okno a ulička)     12 EUR /1 směr
Možnost rezervace  sedadla (prostřední)     zdarma
Ceny pravidelných letů jsou vždy pohyblivé a jsou leteckou společností zvyšovány podle vzrůstající obsazenosti letu. Naše ceny jsou vždy nejnižší.
Charterové lety 8,11,12,15 dní z Bratislavy a Košic cena od 356 EUR
Standardní váha zavazadla     15 Kg +5Kg kabinovéPravidelné lety z ČR:
pravidelné přímé lety do Hurghady a Marsa Alam jsou k dispozici téměř denně
. Hlavní výhodou oproti charterovým letům je neomezená délka pobytu a to od jednoho týdne až po X měsíců. Standardní váha zavazadel 15 nebo 23Kg + kabinové zavazadlo 5 nebo 7Kg (dle letecké společnosti). Ceny letenek začínají již od 4.900,-Kč včetně tax (možnost platby také v EUR). U všech pravidelných letů je cena pohyblivá a to v závislosti na obsazenosti letadla - čím plnější letadlo, tím mohou být letenky dražší. Doporučujeme proto včasný nákup a nenechávat koupi letenek až na poslední chvíli. Oproti charterům lze také zakoupit nejen zpáteční letenku, ale také jednosměrnou, nebo dokonce letenku opačným směrem Hurghada - Praha - Hurghada. 

Pravidelné lety ze SR: pravidelné přímé lety do Hurghady a Marsa Alam jsou k dispozici pouze z Bratislavy. Jsou pořádány v letní sezóně 2x týdně a 1x týdně v zimní. Hlavní výhodou oproti charterovým letům je rovněž neomezená délka pobytu a to od jednoho týdne až po X měsíců. Standardní váha zavazadel 23Kg + kabinové zavazadlo 7Kg. Ceny letenek začínají již od 280 EUR včetně tax (možnost platby také v Kč). U všech pravidelných letů je cena pohyblivá a to v závislosti na obsazenosti letadla - čím plnější letadlo, tím mohou být letenky dražší. Doporučujeme proto včasný nákup a nenechávat koupi letenek až na poslední chvíli. Oproti charterům lze také zakoupit nejen zpáteční letenku, ale také jednosměrnou, nebo dokonce letenku opačným směrem Hurghada - Bratislava - Hurghada.

Charterové lety z ČR a ze Slovenska:
charterové lety jsou dnes již nevýhodné a to zejména kvůli vyšší ceně a omezenému počtu dní na které je možné letenky zakoupit. Charterové letenky je možné koupit pouze na dobu pobytu 8, 11, 12 a 15 dní. Všechny lety jsou přímé. Lety jsou v létě z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a Košic. V zimně pouze z Prahy. Tyto letenky Vám rádi nabídneme na vyžádání.

Pravidelné lety z letišť okolních států EU: vzhledem k zavedení pravidelných letů z ČR a SR již nemá tato nabídka žádný smysl. V případě zájmu Vám zašleme individuální nabídku letenek z jiné země.

Letenky do jiných destinací: naše společnost Vám ráda nabídne i letenky do jiných destinací (Marsa Alam, Sharm El Sheikh, Cairo). Samozřejmostí je i prodej letenek do celého světa. Na vyžádání Vám rádi nabídneme letenky do jakéhokoli místa na zemi.

Vlastní letenky: samozřejmostí je i možnost využití našich apartmánů při zakoupení vlastní letenky. Upozorňujeme však na to, že pro pronájmy jsou vždy upřednostňováni ti klienti, kteří si u nás nakupují i letenky. Informujte se proto raději předem, zda o vámi požadovaný apartmán ve stejný termín neprojevil zájem i nějaký další klient. Za ubytování s vlastní letenkou je vždy účtován příplatek.

Letištní transfery: Ke všem letenkám z Prahy je možné si u nás objednat transfer osobním vozidlem pro max. 3 osoby a to z jakéhokoli pražského nádraží na letiště za jednotnou cenu 500,-Kč /vozidlo /jeden směr. V případě více cestujících Vám rádi zajistíme transfer luxusním mikrobusem pro max. 7 osob, za cenu 1.500 Kč /vozidlo /jeden směr. Transfery je možné zajistit také z jakéhokoli místa v ČR za individuální ceny. Rovněž nabízíme nadstandardní možnost pronájmu garáže na dobu vašeho pobytu a můžete tak pohodlně cestovat vlastním vozem. Při trávení dovolené pak budete mít jistotu že vaše vozidlo nikdo nepoškodí na ulici nebo veřejném parkovišti.
K
letenkám do Hurghady si u nás můžete objednat také transfer z letiště Hurghada a zpět. Tyto transfery jsou minibus pro max. 6 osob za cenu 22 EUR /6osob /jeden směr.

Objednávky: Letenky je možné rezervovat a zakoupit pouze na základě závazné objednávky (elektronickou poštou). Nezávazné rezervace letenek nejsou možné. Potvrzením rezervace letenky dochází k uzavření smlouvy mezi cestovní agenturou a objednavatelem. V případě že letenky nebudou objednavatelem uhrazeny do data splatnosti, budou mu účtovány poplatky za objednané služby - provedené úkony: rezervace letenky 500,-Kč, zrušení rezervace letenky 500,-Kč. Pokud si objednavatel rezervované letenky zakoupí, za provedené úkony samozřejmě nic neplatí.

Cestovní doklady: Pro vycestování do Egypta je potřeba cestovní pas s platností ještě minimálně 6 měsíců od návratu z destinace.
 


 

 

Residence & domy

Vily a RD

Podrobná nabídka

 

Mapa nemovitostí

Info o koupi

 

Info o Egyptě

 

Pronájem a zájezdy

Letenky

 

| Nemovitosti v Praze  |  Nemovitosti v Dubaii  |  Nemovitosti na Slovensku  |  Nemovitosti v Evropě  |  Reklama  |       Facebook

 
 

© 2000-2018 EUROCONT REALITY s.r.o.

 
TOPlist