Hlavní strana Egypt - prodej Egypt - Pronájem Dubai - prodej O naší společnosti Kontakty

EGYPT

 O společnosti EUROCONT REALITY /  EGYPT REALITY

Realitní kancelář & Cestovní agentura


 

Společnost EUROCONT REALITY PRAHA působí na českém trhu od roku 2000, kdy začala fungovat s jako firma fyzické osoby, na jejíž základě byla v roce 2001 založena společnost EUROCONT REALITY s.r.o.


EUROCONT REALITY s.r.o. působí zejména na území hlavního města Prahy a jeho okolí se zaměřením a specializací na prodej a pronájem bytů i domů v Praze a okolí a poskytuje klientům kompletní realitní servis s odbornou péčí.


Od začátku roku 2009 se naše společnost začala věnovat prodeji nemovitostí v Egyptě a stala se tak jedinou českou Realitní kanceláří, která klientům může nabídnout nejrozsáhlejší nabídku nemovitostí a kompletní servis jak na území ČR, tak na území Egypta. Naše společnost vchází tímto rokem v povědomí veřejnosti s názvem EGYPT REALITY a prodej egyptských nemovitostí se stává naší hlavní činností. Zejména proto jsme schopni klientům nabídnout (jako jediní) zcela kompletní servis v rámci jediné společnosti. Naše nabídka nemovitostí je nabídkou přímo od developerů, se kterými jsme v přímém kontaktu, což zajistí nejen nejnižší ceny, ale také mnoho dalších výhod i slev. Našim klientům jsme proto schopni GARANTOVAT nejnižší cenu nemovitosti na trhu.Od roku 2010 expandovala naše společnost i na Slovensko, kde žádná realitní kancelář egyptské nemovitosti (tak jako tomu bylo i v ČR) neprodávala a tím jsme poskytli možnost koupě této destinace i našim slovenským sousedům. Na Slovensku klientům nabízíme stejné služby, jako našim klientům z ČR a pravidelně za našimi klienty na Slovensko
dojíždíme.


V únoru roku 2011, získala naše společnost certifikaci „Kvalitní firma“, a to díky nadprůměrnému hodnocení našich zákazníků,
které obdržela v analýze kvality provedené APC Asociací pro certifikaci. Hodnocení kvality zahrnovalo tato kritéria: Kvalita výrobků; Kvalita služeb; Kvalita komunikace; Chování pracovníků; Dodržování dohod; Řešení případných problémů. Spolu se ziskem ocenění Kvalitní firma se naše společnost zavázala dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu asociace – Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace společnosti se zákazníky.


Vzhledem k neustále stoupajícím požadavkům na pronájem u nás zakoupených nemovitostí, rozšířila naše společnost od ledna 2012 svou působnost a vedle Realitní kanceláře se stala navíc i Cestovní agenturou. Tímto krokem si slibujeme lépe uspokojit požadavky našich klientů a zajistit jim tak ještě více klientů na pronájem jejich apartmánů. 


V polovině roku 2012 jsme se stali hlavním prodejcem letenek pro charterové i pravidelné lety do Egypta. Naši klienti i veřejnost mají od poloviny roku 2012 možnost zakoupení nejlevnějších letenek přímo u nás jakož to specialisty na Egypt a nemusí kvůli letenkám prohledávat mnoho dalších webů aby nalezli letenku za nejnižší cenu.


U naší Cestovní agentury jsme zaznamenali zájem také o další služby cestovního ruchu, a proto jsme se v březnu roku 2013 stali navíc obchodním zástupcem několika českých a slovenských cestovních kanceláří. Vedle našich stávajících služeb je možné si u nás nyní zakoupit jakýkoli běžný pobytový i poznávací zájezd nejen do Egypta, ale také do celého světa. I nadále je pro nás prioritní destinací Egypt.


Od ledna 2014 do března 2020 byla naše Realitní kancelář členem Realitní komory ČR. Toto členství bylo z naší strany ukončeno, neboť nemělo žádný význam.Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni pro práci s nemovitostmi a mohou klientům nabídnout maximální péči při hledání nemovitostí a vždy se o vás budou starat až do úplného ukončení koupě nemovitosti.


Společnost EUROCONT REALITY s.r.o. je registrována na úřadě pro ochranu osobních údajů a její pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí o veškerých osobních údajích, které jsou klienty poskytovány pro potřebu zajištění a sepisování smluv.Od 3 března roku 2020 vstoupil v účinnost nový zákon o realitním zprostředkování a naše společnost proto  učinila veškeré kroky nutné k
pokračování v realitní činnosti v souladu s tímto novým zákonem. Výsledkem splnění všech požadavků nového zákona byla změna živnostenského oprávnění z původní volné živnosti na živnost vázanou a to ke dni 13.05.2020. Další novinkou je zákonem stanovené profesní pojištění odpovědnosti, bez kterého realitní zprostředkovatel již nesmí vykonávat zprostředkovatelskou činnost. I tento požadavek naše Realitní kancelář splnila a je pojištěna u pojišťovny Maxima s č.poj. smlouvy: 6902180808.


Koupí nemovitosti naše služby rozhodně nekončí jako je tomu u jiných prodejců. Koupí nemovitosti naše mnohaletá spolupráce teprve začíná!
Staňte se i Vy našim dalším spokojeným zákazníkem a využijte služby nejen kvalitní, ale především ověřené české Realitní kanceláře s mnohaletou praxí, která má vynikající jméno jak v Evropě, tak v Egyptě. 

 

 


 

Přehled resortů

Residence & domy

Vily a RD

Mapa nemovitostí

Info o koupi

 

Info o Egyptě

Pronájem, zájezdy

 

Letenky

TOPlist