Prodej exkluzivního bytu 2+kk/T přímo v centru Hurghady, resort s vl.pláží

 

Ev.č.: SWISS1


 

Stav zakázky:   Prodáno

Země:                EGYPT

Město:               Hurghada

Lokalita:            Sakkala

Resort:              Swiss Wellness Resort

Pláž v ceně

Vzdálenost od pláže 

Vzdálenost od moře

Vzdálenost od centra

Maximální počet osob

ANO 

100m

100m

0Km

---

CENA: 1.200.000,-Kč

 

 
 
 

Popis: Prodej bytu 2+kk 55m2 v krásném hotelovém resortu přímo v centru Hurghady. Resort se nachází přímo v centru Hurghady -Sakkala, jen 100m od hlavní třídy Sheraton, která je plná nejrůznějších butiků, restaurací, kaváren a dalších turistických zařízení. Tento resort tvoří z poloviny hotel a poloviny soukromé apartmány a mají společný bazén a společnou pláž, která je oddělena silnicí. Pro orientaci je resort jen 600m od velmi známého hotelu Sea Gull.

Pláž: soukromá pláž k vlastnímu užívání cca 100m od domu.

Služby: Zdarma užívání pláže, bazénu, velké střešní terasy pro posezení a opalování. V resortu je restaurace a kavárna, v níž mají vlastníci apartmánů slevu. Roční udržovací poplatek resortu: 1.200 USD (údržba resortu, bazénu a veškerých společných prostor) +1.200 EGP ročně poplatek za údržbu celého letoviska (odvoz odpadků, úklid, údržba cest, pláže a pod.). Prodávaný apartmán naše společnost již mnoho měsíců pronajímá a v případě zájmu je samozřejmostí možnost následného pronájmu (aktuální cena nájmu je 4.300,-Kč / týden).

Vybavení bytu: Byt je kompletně zařízen v ceně. Kuchyňská linka se spotřebiči, 1 obývací pokoj, 1 ložnice s panoramatickým oknem, 1 koupelna s wc, terasa, přípojka na SAT, klimatizace. Apartmán má výhled na moře! Apartmán je připraven k okamžitému nastěhování.

Poznámka k ceně: Cena apartmánu je 1.200.000,-Kč. Vzhledem k tomu, že se jedná o pře-prodej od soukromé osoby, je v tomto případě hrazena provize naší RK, která je již zahrnuta v ceně. Platba za byt: 100% při podpisu smlouvy. Možnost prohlídky apartmánu je samozřejmostí.

 
 
 Fotografie bytu:

 

 

© 2000-2010 EUROCONT REALITY PRAHARezervace na telefonním čísle: +420 603 414 776, nebo e-mailem: egypt@eurocont.eu