OASIS RESORT  -  Pronájem  bytu  3+kk  v  luxusním  resortu  400m od moře

 

Ev.č.: EG0014


 

Stav zakázky:   Aktivní

Země:                EGYPT

Město:               Hurghada

Lokalita:            Al Ahyaa

Resort:              Oasis Resort

Pláž v ceně

Vzdálenost od pláže 

Vzdálenost od moře

Vzdálenost od centra

Maximální počet osob

NE 

200m

200m

10Km

6

CENA: 8.500,-Kč / byt / 7 dní (2.450 LE / týden)

 

 
 
 

Popis: Pronájem bytu 3+kk 109m2 ve 2 podlaží uzavřeného luxusního resortu v klidné lokalitě pár kilometrů od centra Hurghady. 

Pláž: Resort nemá vlastní pláž. Veřejná pláž s pozvolným vstupem do moře je zdarma a to v dosahu 200m od resortu. Tato pláž není vybavena lehátky ani slunečníky. Za poplatek je možnost užívání pláže blízkého hotelového resortu se všemi plážovými službami. 

Vybavení bytu: 2x ložnice (1x manželská postel, 2x samostatná postel), obývací pokoj, terasa s výhledem na bazény, se stolkem a židlemi, šatní skříň, kompletně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči a nádobím (sporák, lednice, pračka, varná konvice), stůl, židle, sedací souprava, konferenční stolek, 21" LCD TV se satelitní přípojkou, koupelna s vanou a WC, možnost připojení Wi-Fi internetu za poplatek. 

Služby v ceně: užívání bazénů, lehátka zdarma, dětský bazén, zahrady, střešní terasa, hřiště pro děti, hřiště pro míčové hry, parkoviště, užívání veškerých společných prostor resortu, 24 h security. 

Placené služby resortu: restaurace, lékárna, supermarket, úklidová služba, prádelna, internetová kavárna, autobus na pláž, autobusová doprava do centra Hurghady (zpáteční jízdenka 30LE/os), letištní doprava mikrobusem pro 8 osob (zpáteční jízdenka 200LE / celé vozidlo), Wi-Fi internet (20LE/hod), možnost stravování: snídaně (25LE/os), obědy a večeře je možné zakoupit v restauraci, možnost zakoupení mnoha fakultativních výletů.

Popis resortu: Resort je zcela uzavřen pro veřejnost a je tvořen budovou kruhového půdorysu. Celý resort je chráněn bezpečnostní službou po 24h. V resortu je možné za veškeré služby platit měnou: LE, USD, GBP a EURO. 

Okolí resortu: 20Km od resortu je nachází luxusní oblast El Gouna, kde je možnost využití golfového hřiště a veškerých luxusních služeb, na které si jen vzpomenete. Necelých 10Km jižně se nachází samotné centrum Hurghady.  

Poznámka k ceně: uvedená cena je za byt na 7 dní až pro 6 osob. Každý další den +1.300,-Kč. Cena v Kč je pouze orientační a cena v Kč bude přepočtena dle aktuálního kurzu.

Rezervace pronájmu je 1.200,-Kč a je splatná na náš bankovní účet. Zbývající platba za pronájem včetně doplňkových služeb bude hrazena na základě předem vydaného voucheru až po příjezdu v recepci resortu. Vratná kauce na vybavení bytu 100 USD se skládá na místě a tato kauce je v případě nepoškození vybavení vratná. 

Poznámka: Vzhledem k tomu, že nejsme CK, neposkytujeme ubytování ale pronájem celých plnohodnotných bytů. Neposkytujeme služby cestovních kanceláří (letenky, pojištění, víza, delegáti a podobně).

V případě, že se Vám tento krásný resort bude líbit tak jako ostatním návštěvníkům, můžete si v něm pronajatý, nebo jiný byt zakoupit (viz.naše nabídka prodejů).

  INFORMACE O PRONÁJMECH  

 
 Fotografie bytu:

Další foto

 

© 2000-2010 EUROCONT REALITY PRAHARezervace na telefonním čísle: +420 603 414 776, nebo e-mailem: egypt@eurocont.eu